Jaki wzór wybrać na panel szklany do kuchni między meble?

Nie ma uniwersalnej recepty na wzór panelu szklanego w kuchni nad blatem. Najlepiej dopasować go do charakteru mebli, własnych preferencji czy stylu życia. 

Jasny i odważny wybuch kolorów panela szklanego.

Szklany panel ścienny może być właśnie tym, co wprowadzi do Twojej kuchni mile widziany wybuch koloru. Tam, gdzie kuchnia jest prezentowana w przeważającej mierze w neutralnych odcieniach, dodanie panelu w kontrastowym kolorze może być w sam raz. Kolorowy panel szklany w strategicznym miejscu tworzy centralny punkt dla całej przestrzeni, pięknie dopełniając otaczające kolory i wystrój. Niestandardowe szkło  można wykończyć w niemal dowolnym kolorze, jaki można sobie wyobrazić, więc nie brakuje opcji do przejrzenia

panel szklany do kuchni abstrakcja
panel szklany do kuchni abstrakcja

Wypróbuj marmur na panel szklany, aby uzyskać subtelną elegancję.

Panele szklane  z efektem marmuru, drewna lub cegły  łączą subtelną elegancję naturalności z solidną trwałością i przystępną ceną szkła hartowanego. Generalnie panele z efektem kamienia mogą być piękne i wprowadzane do większości rodzajów kuchni klasycznej i współczesnej.

panel szklany kuchnia niebieski marmur
panel szklany kuchnia niebieski marmur

Styl industrialny panela szklanego z metalicznym połyskiem złota lub srebra.

Panele ze szkła hartowanego można zaprojektować z dodatkami różnych rodzajów dodatków metalicznych.  Jest to łatwy i skuteczny sposób na wprowadzenie motywu wzornictwa przemysłowego w Twojej kuchni. Panel z hartowanego szkła może wytrzymać temperatury do 300°C, więc nie ma kompromisu w kwestii jakości, jeśli zdecydujesz się na panel z efektem metalicznym. 

panel szklany do kuchni styl industrialny
panel szklany do kuchni styl industrialny

Opcja panela szklanego ze wzorem geometrycznym.

Panel szklany w kuchni z geometrycznym wzorem może być wyjątkowo przyciągającym wzrok elementem niemal każdej kuchni. Niebo jest granicą, jeśli chodzi o wzory i projekty, więc masz gwarancję, że znajdziesz coś, co będzie pasować do Twojego domu. Geometryczne wzory mogą mieć szczególne znaczenie w kuchni, w której dominują zazwyczaj poziome i pionowe linie.

panel szklany do kuchni wzory geometryczne
panel szklany do kuchni wzory geometryczne