Jaki wzór jest najczęściej wybierany przez naszych klientów na panel szklany w małej kuchni?

Nasza biblioteka wzorów obejmuje kilka tysięcy pozycji, ale zdecydowanie najczęściej mieliśmy przyjemność adoptować wzór z limonkami na tle zroszonego rosą blatu z listkami mięty. Ten wzór ładnie prezentuje się gdy uda się zamontować pod meblami zimne oświetlenie ledowe. 

Panel szklany z delikatnymi dodatkami metalicznego srebra.

Biała klasyczna kuchnia z czarnymi akcentami. Gospodyni w otwartej kuchni na salon miała liczne dekoracje srebrne, stąd na panelu szklanym ze grafiką roślinną zaaplikowaliśmy delikatne „świecidełka”, które fajnie harmonizowały się z salonem. 

Fototapety szklane i obrazy coraz bardziej popularne.

Obrazy szklane i tapety szklane to ciekawe rozwiązania dekoracyjne, które w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność w aranżacji wnętrz mieszkalnych. 

W przypadku obrazów szklanych i tapet szklanych, ważne jest odpowiednie dopasowanie stylu i kolorystyki do charakteru wnętrza oraz dbałość o ich estetyczny wygląd i bezpieczne mocowanie. 

Panel szklany z podświetleniem.

Szkło jako materiał wprowadza do pomieszczeń nowoczesny i elegancki styl, a jego właściwości umożliwiają tworzenie interesujących efektów wizualnych.

Najczęściej wykorzystywane jest w łazienkach i kuchniach, ponieważ  powierzchnia jest łatwa do czyszczenia i odporna na wilgoć. 

Kiedy jest właściwie dobrane i odpowiednio wykonane, może  znacząco wpłynąć na wygląd pomieszczenia i stworzyć w nim wyjątkowy klimat.

Jak wygląda duży panel szklany z bliska?

W naszej ofercie znajdują się również lustra na wymiar. W jednym z akademików instalowaliśmy lustra i panel szklany w łazience. Przy końcu filmiku można podejrzeć, jak duże panele wyglądają z bliska.

Panel szklany z delikatnymi dodatkami brokatu

Dzięki stosowanej technologii potrafimy zaaplikować brokat dekoracyjny na nasze panele szklane oraz dodatki metaliczne. W tej kuchni złote płatki delikatnie przyozdabiają jeden liść a dyskretny brokat na czarnym tle mieni się różnymi barwami. 

Kuchnia w mieszkaniu na wynajem z panelami szklanymi w kolorze białym daje gwarancję, że nie będzie kłócić się z gustem właściwie żadnego najemcy. Kolor biały jest bowiem ponadczasowy i pasuje do każdego stylu i temperamentu. 

Minimalistyczna kuchnia z białym panelem szklanym

Panel szklany ze wzorem geometrycznym

Remont kuchni a gospodarze długo nie mogli zdecydować się na wzór panela szklanego.  Zdania współmałżonków były podzielone, ale do zjednoczenia doszło przy wzorze geometrycznym. Przy okazji tego filmu można podejrzeć jak wygląda łączenie paneli. Na prawej ścianie połączono dwa szkła o różnych wysokościach. Takie rozwiązanie stosuje się w celu ograniczenia kosztów. Można bowiem wyprodukować taki kształt w całości, ale wtedy opłacie podlega powierzchnia całego szkła, wraz z odciętym odpadem. W tym przypadku wyniosłoby to około 250 zł. 

Kolor turkusowy na panelach szklanych w kuchni

Niektórzy klienci nieprzerwanie lubują się w kolorze turkusowym. Połączenie motywu kwiatowego i cegły, takie pomieszanie styli nadało kuchni wyrazistości a gospodyni estetyczna frajdę.

Inspiracje wzornicze nawiązujące do obecnych trendów

W tym krótkim filmiku chcieliśmy przedstawić kilka pomysłów na panele szklane, które harmonizują ze wzorami popularnymi we wnętrzach na tapetach, obrazach i tkaninach.

Pomysły na panel szklany w łazience.

Wielu użytkowników internetu szuka inspiracji na panel szklany do łazienki. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje nie zawsze trafią w bardzo indywidualne upodobania, ale też nie można obok nich przejść obojętnie. Tym bardziej, ze nasze wzory bardzo często odbiegają od oferty naszej konkurencji.

Panele szklane do salonu

Nowatorska propozycja udekorowania ścian salonu, przedpokoju czy sypialni panelami szklanymi. Wyglądają inspirująco zarówno ułożone poziomo jak i pionowo. Osobom, które szukają nieprzeciętnych rozwiązań nasza propozycja powinna przypaść do gustu. 

Sielski charakter panala szklanego na przedmieściach

Dom na przedmieściach miasta i  zamiłowanie do sielskiego klimatu znalazło odzwierciedlenie na panelach szklanych w kuchni. 

Tego nie zrobi konkurencja

W ostatnim czasie wraca zamiłowanie do dodatków w kolorze złota. Szczególnie w połączeniu z kolorem czarnym może wyglądać zjawiskowo. Drukarki wielkoformatowe nie drukują kolorów złotych i srebrnych, ale dzięki naszej technologii potrafimy zaoferować coś zwolennikom koloru złotego. Konkurencja tego nie potrafi, co najwyżej wydrukuje imitację złota, to z reguły różne odcienie żółtego bez metalicznego blasku.

Stokrotki, trawka , w pełni wiosennie przez cały rok..

Pani domu umila sobie codzienne gotowanie widokiem na trawki i stokrotki, bo lubi taki sielski pogodny wystrój.