O firmie

Cześć,

nazywam się Jacek Smolik i jestem założycielem firmy Artinspiro, która powstała jako efekt zamiłowania do wystroju wnętrz i początkowo zajmowała się produkcją obrazów na płótnie.

Gdy zauważyłem, że oferta trafiła w gust nabywców poszerzyłem działalność wprowadzając kolejny segment – fototapety.

Również w tej dziedzinie trafiłem na pozytywny rezonans nawet szerokiej klienteli zagranicznej.

Z biegem czasu poszerzałem skład osobowy i ulepszałem potencjał technologiczny, aby zapewnić szybką obsługę i produkty o jak najwyższych standardach.

W 2013 roku na targach branżowych w Hamburgu zaraziłem się pomysłem produkcji paneli szklanych, które doskonale uzupełniłyby nasza ofertę. Nowa pasja okazała się bardzo trafnym wyborem, gdyż  szkło staje się coraz bardziej popularnym materiałem w budownictwie i we wnętrzach.

Od 2003 roku wprowadziliśmy szkło ozdobne do naszej oferty.  W ciągu kilku lat udało nam się  na trwale zaistnieć na rynku krajowym z naszymi usługami.

W roku 2018 firma Artinspiro połączyła się z firmą Justprint i stworzyła nowy podmiot pod nazwą Justdecors Sp. z o.o.

Od tej pory działa w Katowicach przy Alei  Korfantego 179 B.  Połączenie potencjału dwóch firm pozwoliło na połączenie doświadczeń dwóch zespołów, co zaskutkowało polepszeniem procesów, które na końcu mogli odczuć nasi klienci. Dzięki symbiozie potrafimy dzisiaj działać szybciej, lepiej i taniej.  Okazało się jednak, ze nazwa firmy Artinspiro na tyle utrwaliła się wśród niektórych klientów,  że w roku 2020 powróciliśmy do nazwy Artinspiro. Sp z o.o.

Nasza firma nastawiła się na obsługę klienta indywidualnego, stąd ważną rolę odgrywają graficy, którzy dopasowywują i tworzą dziesiątki grafik dziennie, aby zoptymalizować motywy do indywidualnych gustów i rozmiarów.

Nasz dzisiejszy zespół tworzą ludzie, którzy pracują z zamiłowaniem, którym zależy aby nasze panele szklane zdobiły  wnętrza i były dopasowane preferencji klienta.